0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out
0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out

FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri

FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri

FIFA ONAYLI SUNİ ÇİM ÜRETİCİSİ Türkiyede Fifa standartlarında  FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri  suni çim üretim yapan firmamız sizlere fifa lisansasına sahip suni çim üretimi yapmaktayız.  1960’lı yıllardan beri bir çok spor sahasına kullanılıyor. Suni çim sistemlerinin en çok kullanıldığı spor ise futboldur. Geçmişten günümüzde futbol sahalarında dolgusuz, kum dolgulu ve kauçuk dolgulu suni çim çeşitleri kullanılmıştır. Son yılların en popüler ve doğru seçeneği ise kauçuk dolgulu suni çimdir. FIFA tarafından belirlenen standartlara göre kauçuk dolgulu suni çim çeşitleri futbol zemini için en uygun çim olarak kabul edilmiştir. Eğer sizde halı sahanız ya da futbol sahanız için FIFA onaylı suni çim üreticisi arıyorsanız İkber Spor olarak en kalite suni çimleri size sunuyoruz.

Fifa Onaylı Suni Çim Üreticileri
FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri

FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri

Türkiyede sayılı suni çim üretilerinde n olan Ekip spor  ve İkber spor  fifa onaylı suni çimler ile Fifa pro lisans almıştır.

FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri

Fifanın istediği kriterlere uygun suni çim üretimi ile ihale şartlarına uygun yapay çim üretimi yapılmaktadır.

FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri 

Gençlik spor ihalelerine uygun suni çim üretimi yapılmaktadır.

FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri

Belediye ihale şartlarına uygun suni çim halı üretimi ile ihale şartlarını karşılamaktayız.

FIFA Quality ve FIFA Quality Pro Çim Nedir?

FIFA tarafından onaylanan futbol suni çimleri 2 kategoriye ayrılıyor. 1. FIFA Quality: Halka açık sahalar ve amatör futbol sahaları için 2. FIFA Quality Pro: Profesyonel futbol sahaları için İkber sporolarak da ürettiğimiz suni çimlerin FIFA Quality Programme kapsamında onaylandığını mutlulukla belirtmek isteriz. Eğer FIFA onaylı suni çim üreticisi arıyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İkber sporFIFA standartlarına uygun suni çim üreten başarılı bir suni çim markasıdır. Üstün dikiş kalitesi, kullanım ömrü, kötü hava koşullarına karşı dayanıklılığı ve ürün kapsamı ile oyuncu, top ve zemin arasındaki bağı güçlendirerek futbol kalitesini arttıran suni çimler üretiyoruz.

Fifa Onaylı Suni Çim Üreticileri Suni Çim
FIFA Onaylı Suni Çim Üreticileri Suni çim

FIFA Standartlarında Suni Çim Testleri Nelerdir?

FIFA futbol için belirlediği standartlar doğrultusunda profesyonel futbol sahalarında FIFA onaylı suni çim kullanmayı öngörüyor. Bu kapsamda çok amaçlı kullanıma uygun, güneş ışınlarına karşı dayanıklı, kötü hava koşullarına karşı dayanıklı suni çimlerin kullanılmasını onaylıyor. Bu kapsamda yaptığı FIFA 1 TEST ve FIFA 2 test ile futbol sahalarında kullanıma uygun suni çimleri seçiyor.