0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out
0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out
Suni Çim - Branda - Açık ve Kapalı Halı Saha ve Spor yapıları Yapımı - Prefabrik Yapılar - Çelik Yapılar Hakkında

Firmamız hakkında

Siz değerli müşterilerimiz için yılların birikimi, tecrübesi ve deneyimli kadrosu ile Açık halı saha yapımı, Kapalı halı saha yapımı, çok amaçlı spor sahaları, prefabrik evler, konteyner, suni çim, akrilik zemin boyama, branda tente çadır, çelik konstrüksiyon , çelik çatı vb.. işlerini yapmaktayız. 1992 yılından bu yana İKBER SPOR yapıları ve prefabrik çelik yapılarının faaliyet alanımızı büyüterek tek firma çok iş tek muhatap mantığıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Her geçen yıl büyüyen firmamız yurt dışı ihracat satışları ile ülke ekonomisine ciddi katkıda bulunarak kendi üretim fabrikalarıyla sektörde dışarıya bağımlılık mecburiyetlerini azaltmak için ciddi sermayeler ile Türkiye’de üretimler yapmaktayız. Granül üretim, suni çim üretim, karo kauçuk üretim, SBR granül üretim, Epdm kauçuk üretim, basketbol pota üretimi, futbol ürünleri üretimi, spor malzemeleri üretimi ile beraber bir çok spor dallarının malzemelerini üretmekteyiz. Açık Halı saha yapımı, Kapalı halı saha yapımı, çok amaçlı spor sahaları yapımı, basketbol sahası yapımı, modern ahır, branda imalat montaj, düğün salonları yapımı, çelik villa yapımı, prefabrik villa yapımı, prefabrik ev yapımı, uzay çatı sistemleri ile birlikte bir çok yapı inşa ediyoruz. Siz değerli Müşterilerimiz Bizleri tercih ettiğiniz ve önerdiğiniz için teşekkür eder, daha iyi, uygun fiyata ürünler imalat ve montaj için sürekli çalıştığımızı belirtmek isteriz…

Değerlerimiz

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer spor sahları ye üretim firmalarına örnek alınan spor sahaları ve prefabrik çelik yapı, suni çim üreticisi olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede uygun imalat ve montaj bakım hizmeti veren, müşterilerimizin alanımızla ilgili tüm beklentilerinin karşılandığı dışa bağımlılığı kaldırarak yerli üretim tesisleri kurmak.

Misyonumuz

Müşterilerimizin Bütçelerine uygun maliyetli fiyatlar ile işlerini yapmak. alanımızda iş imkanı oluşturup ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini  ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Değerlerimiz

  1. Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı
  2. Hakkaniyetli bir iş zamanında teslim hizmeti
  3. Yeniliklere açıklık
  4. Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı
blank
  1. Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede ürünlerimiz ile uygun fiyata hizmeti sunmak.
  2. Spor sahaları ve çelik sektöründe istihdam oluşturmak.
  3. Uluslar arası standartlarda üretim hizmeti vermek.
  4. Gerek Türkiye gerekse yurtdışında spor sahaları ve çelik konstrüksiyon sektöründe lider konumda olacak yurt içi ve yurt dışı hizmet zinciri oluşturmak.
  5. Hizmet verdiğimiz tüm firmalara işletmeler kurumlara kaliteli TSE standartlarında sağlıklı yüksek yaşam kalitesi sağlamak.
  6. Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak.
1000
Müşteri
1000
Tamir Bakım
0%
MEMNUNİYET
0
Years Of Services

Çelik Yapılar ve Halı Saha Yapım Firması

Spor sahaları ve çelik yapıları ile beraber bir çok ürün hizmeti vermekteyiz; suni çim, branda, akrilik, ahırlar, sera, prefabrik, açık halı saha yapımı, kapalı halı saha yapımı, spor malzemeleri satışı….

Ücretsiz Keşif

Projelerinize, tamir işlerinize, onarım işlerinize, ücretsiz keşif yaparak fiyatlandırma yapıyoruz. Whatsapp iletişiminden görüntü, foto ve verilerinizi atarak size en kısa sürede ücretsiz fiyatlandırma yapalım.