0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out
0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out

11mm suni çim Düz Konfor Taban (450gr)

Orijinal fiyat: ₺120,00.Şu andaki fiyat: ₺100,00.

11mm suni çim Düz Konfor Taban (450gr)

wws Ahmet / Satış Sorumlusu Ürün bilgisi için Whatsapp'tan iletişim kurun
Açıklama
Değerlendirmeler (0)

11mm suni çim Düz Konfor Taban (450gr)

İplik Yapısı: Tek Renk Yeşil
Hav (İplik) Ağırlığı: 450gr
Hav (İplik) Yüksekliği: 11mm
Toplam Yükseklik: 12mm
Taban: Nop Teknolijisi

Ekstra konfor sağlayan özel tabanı sayesinde oturma, düşme ve ayak altı konforu sağlar. Geleneksel çim halılara kıyasla üstün drenaj performanslıdır.

2 ve 4 Metrelik rulolar halinde stoklanır! İstediğiniz eni seçin, ardından istediğiniz boyu metre olarak girin. Sepete attığınızda toplam sipariş miktarınız hesaplanmış olacaktır. Halınız ölçünüze göre olarak kesilip gönderilir.

Bahçe, terraryum, balkon, dekoratif amaçlıdır. Suya dayanıklı ve dış mekanda kullanıma uygundur, su drenajı yapar. Tüm ürünlerimiz maket bıçağı ile kesilebilir, tek parça(eksiz) uygulamalarda tutkal kullanımı gerektirmez.

*Firmamız yanlış geçilen siparişlerden sorumlu değildir. Çim ürünlerinde kesim işlemi yapıldığı için iade alınmamaktadır. Ölçünüz ve firenize göre hesap için online müşteri temsilcinize veya sayfa altındaki telefon numaralarını arayarak danışmanlık alabilirsiniz.

11mm suni çim Düz Konfor Taban (450gr)

SUNİ ÇİM HALI NEDİR?

Suni çim halı dayanıklı bir taban üzerine halı gibi makine ile dokunmuş bir çim görünümlü bir dış mekan ürünüdür. Gerek taban, gerek iplik yapısı ile suya, güneşe ve mevsim şartlarına dayanıklı olarak üretilir. Döşeme için herhangi özel bir tutkal veya teknik gerektirmeden basitce sererek döşenir. Maket bıçağıyla kesilerek yerine oturtulabilir veya geometrik şekiller verilebilir.

10mm suni çim Düz Konfor Taban (450gr)

Genellikle duvardan duvara halı ile benzer üretim teknikleri ile üretildiği için 4 veya 2 metre enli rulolar şeklinde üretilir. Muhafaza etmesi, taşıması kolaydır. Bakım gerektirmez.

NEDEN SUNİ ÇİM HALI KULLANMALIYIM?

Bahçe, balkon, oyun alanı, merdiven gibi yerlerde sıklıkla kullanılmasının belli başlı sebepleri bulunuyor.

11Mm Suni Çim Düz Konfor Taban (450Gr) 11Mm Suni Çim Düz Konfor Taban (450Gr)

Bakım Gerektirmez: Sulama, gübreleme veya biçme gibi bakım işlemleri gerektirmez. Su tasarrufu ve bakım  tasarrufu sağlayarak doğal görünüm sağlar. Özellikle sürekli sulama ve bakımın zor olduğu bölgelerde kullanılır, maliyetsizdir.

Dayanıklılık: İplik ve taban yapısı olarak dış mekanda kullanıma odaklı üretim tekniklerinden geçer. Yağmur, yıkama, güneş ışınları, soğuk ve sıcağa dayanıklıdır. Ömrünün sonunda yeniden dönüştürülebilir.

b Bakımsız ve yemyeşil bir bahçe yaratmanın dışında bir çok kullanım alanı vardır. Çocuk oyun alanları ve spor alanları için güvenli düşüş olanağı sağlar. Bunun yanısıra dekoratif olarak kalınlık, renk ve efekt olarak çok opsiyon sunduğu için çeşitli amaçlara yönelik kullanım alanları mevcut: futbol, golf, hokey, bina kaplama, mobilya süsleme, akvaryum süsleme, duvar kaplaması gibi bir çok alanda kullanılır.

Ergonomi: Hafif ve dayanıklı olarak üretilir. Çim halıların tamamında belirli aralıklarla drenaj delikleri bulunur. Böylece yağmur ve yıkama suyunun tasfiyesi kolaydır. Düşük maliyetli modeller genellikle mevsimlik olarak kullanıp atılabilir, daha gerçekçi ve yüksek gramajlı seriler ise uzun yıllar kullanılır. Beton, seramik, toprak gibi sert veya yumuşak zeminlerin tamamı üzerine uygulanabilir. Yapıştırılmadığı için tekrar tekrar farklı mekanlarda değerlendirilebilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“11mm suni çim Düz Konfor Taban (450gr)” için yorum yapan ilk kişi siz olun