0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out
0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View CartCheck Out

Spor Salonu Pvc Yer Döşemesi

Spor salonu pvc yer döşemesi, fitness spor salonu, kapalı spor salonları basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hentbol sahası ve futsal sahası gibi alanların zeminlerinde kullanılabilen farklı kalınlıklarda olan, çok veya tek katmanlı olarak uygulanabilen özel bir yer döşemesi türüdür. Düz renkli ve ahşap desenli modelleri mevcuttur.

Spor salonu pvc yer döşemesi malzemesi, spor alanlarında kullanılabilmesi için ekstra esnek ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır. PVC Spor zemin kaplama malzemesi özel yapıştırıcı ile yerinde uygulaması yapılır.

PVC Spor Salonu Zemini Genel Bilgi

PVC Spor zemin döşemesi genel özelliklerine değinmek gerekirse özellikle spor alanları için esnek ve kaymaz olarak üretilmektedirler. Bir sahada birden çok renk kullanılabilir. Renk kataloğu oldukça geniştir. Su ve yağ emme özellikleri oldukça düşüktür. Bu nedenle kolay ve hızlı temizlenir kir tutmaz. Pvc Spor yer kaplamaları için aşınma dayanımı yüksektir.

Kalite, esneklik, standartlara uygunluk ve dayanıklılık özelliklerini bir arada bulunduran sertifikalı PVC kapalı spor salonu zemin kaplamaları modellerimiz Tarkett, Gerflor ve Forbo gibi dünya markası olmuş üreticilerden temin edilerek tarafımızca uygulanmaktadır. Düz renkler ve ahşap görünümlü modellerimizin renk kataloğu aşağıdadır;

Pvc Spor Zemin Kaplama Fiyatları

Yumuşak darbe emici akustik bir zemin kaplama malzemesi olan spor salonu pvc döşemesi malzemesi m2 birim fiyatı olarak hesaplanır. İşçilik ve malzeme dahil fiyatlarımız işin kaç m2 ve hangi ilde olduğuna göre değişir. Spor salonu pvc zemin kaplama fiyatları hakkında ve ücretsiz keşif hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürünler